TROJAN akumuliatoriai

TROJAN technologijos

Kodėl TROJAN?

Akumuliatorių tipai

Taisyklinga priežiūra

Populiariausių modelių kainos

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TROJAN AGM ir GEL baterijų technologijos

Reliant AGM.png

Trojan Reliant.pngTROJAN sukūrė ir ištobulino Reliant™ AGM su C-Max Technology™ skirtą įvairių tipų platformoms, elektrinėms mašinoms, plovimo mašinoms, kepmeriams, valtims ir kt., t.y. sritims, kur reikalinga gilaus-ciklo (iškrovimo) baterijos galia sandarios ir neaptarnaujamos baterijos pavidalu.

Reliant AGM idealiai tinka ligoninėms, mokykloms, oro uostams ir kitoms įstaigoms, kurias reguliuoja sveikatos, saugos ir aplinkos apsaugos reglamentai. TROJAN AGM neaptarnaujami gilaus - ciklo (iškrovimo)  akumuliatoriai  yra gaminama Amerikoje moderniame gamybos komplekse (Sandersville, Džordžija), kurią specialiai gilaus-ciklo akumuliatorių gamybai suprojektavo TROJAN inžinieriai. 

Unikali Reliant C-Max technologija vienija daugybę ypatybių, kurių neturi kiti AGM akumuliatoriai.

Šių ypatybių kombinacijos dėka, akumuliatoriai atiduoda daugiau energijos, yra efektyviausi, ilgaamžiai ir nepriekaištingos kokybė:

C-MAX.png 

Tradiciškai AGM akumuliatoriai turi reputaciją baterijų, kurių talpa krenta kur kas greičiau, nei GEL, todėl jie buvo naudojami rezervuotai. Tačiau Trojan pristačius rinkai Reliant AGM Reliant akumuliatorių seriją, situacija iš esmės pasikeitė - dabar AGM akumuliatoriai tarnauja absoliučiai tiek pat, kiek ir Trojan GEL akumuliatoriai - t.y. buvo pilnai išspręsta greita talpos praradimo problema, tačiau tuo pat metu yra  vidutiniškai 35% pigesni. Įvertinus faktą, kad AGM akumuliatoriai atlaiko aukštesnes pikines sroves, plius, nėra tokie jautrūs įkrovimui, kaip kad GEL - juos galima krauti nuo automobilinio generatoriaus (tik reikia perjungti krovimo režimą) ateitis yra neabejotinai AGM pusėje.  Paveikslėlis, esantis žemiau, puikiai iliustruoja Trojan technologinį proveržį gaminant Reliant AGM akumuliatorius. 


Trojan AGM talpų skirtumai.png 

AGM Reliant akumuliatorių talpos kritimas bėgant laikui (palyginimui naudojamas ne klasikinis Trojan AGM akumuliatorius)

Gilaus - ciklo (iškrovimo) gelinės baterijos

GEL akumuliatoriai.png

TROJAN neaptarnaujami, priežiūros nereikalaujantys geliniai akumuliatoriai suteikia išskirtinį galingumą ir efektyvumą. Nepriekaištingo patvarumo, išskirtinių darbinių savybių ir ilgaamžiai TROJAN gilaus - ciklo (iškrovimo) akumuliatorių išsiskiria patentuotos sudėties geliu, kuris užtikrina pastovias akumuliatoriaus darbines savybes. Jo aktyvioji medžiaga tvirtai prilimpa prie storų plokštelių sienelių, taip atiduodama koncentruotą energiją. Optimaliai galiai išgauti, aukščiausios klasės dvigubai izoliuoti separatoriai užtikrina maksimalų įkrovimą tarp plokščių. TROJAN gilaus - ciklo (iškrovimo) gelinių akumuliatorių patvarumas, patikimumas ir našumas suteikia daug pranašumų prieš konkuruojančius gelinius akumuliatorius. 

Kiti gilaus - ciklo (iškrovimo) AGM akumuliatoriai

AGM akumuliatoriai.png

TROJAN gilaus ciklo AGM klasikinės neaptarnaujamos baterijos turi daugybę konstrukcinių elementų, užtikrinančių optimalų našumą. Tvirtos plokštės prailgina TROJAN gilaus ciklo AGM baterijų gyvavimo ciklą. Stiklo pluošto separatorius izoliuoja teigiamas ir neigiamas plokštes, veikdamas kaip kempinė, skirta absorbuoti elektrolitą. Separatorius yra tvirtai suspaustas tarp plokštelių, kad būtų užtikrintas geras sąlytis su plokštelių paviršiumi. Kompiuteriu sukurtas plokštelės karkasas yra optimizuotas didelio tankio srovėms. Karkaso (tinklelio) lydinys su mažai kalcio sumažina dujų išsiskyrimą ir liepsnos atsiradimo riziką. Vienkryptis vožtuvas neleidžia susidaryti per dideliam slėgiui baterijoje. TROJAN gilaus ciklo AGM baterijos yra atsparios žemai temperatūrai, smūgiams ir vibracijai bei turi mažą savaiminį išsikrovimo lygį ir yra efektyviai įkraunamos.

TROJAN AGM ir GEL baterijų technologijos