TROJAN akumuliatoriai

TROJAN technologijos

Kodėl TROJAN?

Akumuliatorių tipai

Taisyklinga priežiūra

Populiariausių modelių kainos

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Ką pasirnkti? Sprendimai, palyginimaiJeigu dirbama neintensyviai (t.y. baterija neiškraunama greičiau nei per 5 valandas ir niekada nepasiekiamas gilesnis nei 80% iškrovimo gylis ir po to baterija nepertraukiamai pakraunama per 10—16 valandų) 

Enersys logo_rev_suma.png

GEL

neaptarnaujamos baterijos


 

6-12V ir 50 - 180Ah talpos gilaus ciklo baterijos. Tikėtinas resursas - apie 500 ciklų prie 80% IG (Iškrovimo Gylio) arba 700 ciklų prie 60% IG. Tik pačių geriausių gamintojų baterijos pasiekia tokį resursą, nes čia - jau GEL technologijos riba (ir tik taisyklingai eksploatuojant)

Jeigu dirbama intensyviai (t.y. baterija iškraunama greitai - per 0,5 - 3,5 valandos, o taip pat reikia jas greitai pakrauti, t.y. per 4 - 8 valandas arba reikia dienos eigoje papildomai pakrauti) 

Trojan logo.png

AGM RELIANT neaptarnaujamos baterijos

6 - 12V ir 82 - 370Ah talpos tikro gilaus ciklo baterijos. Tikėtinas resursas - 1000 - 1250 ciklų prie 100% IG arba ~ 1500 ciklų prie 80% IG arba ~ 1750 ciklų prie 60% IG. RELIANT AGM galima greitai pakrauti (per 4 - 7 valandas) arba su TROJAN įkrovikliu papildomai pakrauti dienos eigoje* ir atidirbti 2 pamainas su viena pora baterijų.

 Enersys FIAMM logo.png

Traukos skysto elektrolito baterijos


12V, 24V, 36V, 48V, 80V ir iki 1100Ah skysto elektrolito aptarnaujamos baterijos, papildomai apsaugotos nuo gilaus iškrovimo, todėl puikiai tinka naudoti grindų plovimo ir ledo šlavimo mašinose. Tipinis resursas - 1500 ciklų prie 80%. Jeigu norima šias baterijas papildomai krauti dienos eigoje, reikalingas specialus šių baterijų tipas - Waterless arba Ironcland ir būtinai paties Enersys specialus gamintas įkroviklis. 

NexSys ir Enersys.png

AGM NexSys neaptarnaujamos baterijos

 
 

12V blokai arba 24V, 36V, 48V, 80V traukos AGM NexSys neaptarnaujamos baterijos, skirtos didelio intensyvumo darbams ir specialiai sukurtos tam, kad būtų dalinai įkraunamos dienos eigoje. Turi būti naudojamos tik su Enersys įkrovikliu. Su šiuo sprendimu galima lengvai atidirbti 2 pamainas. Svarbu žinoti, kad naudojant šį sprendimą, būtina nustatyti iškrovimo gylį ne didesnį, nei 60%. Tačiau net ir tokiu atveju per vieną parą galima akumuliuoti 160% daugiau energijos, nei kad su GEL ar skysto elektrolito baterijomis.

 Trojan logo.png

Traukos skysto elektrolito baterijos

 

6 - 12V ir 95 - 370Ah tikro gilaus ciklo baterijos, skirtos didelio intensyvumo ir ypač prastos priežiūros darbams. Tipinis resursas - 650 ciklų prie 0% IG arba 1200 ciklų prie 50% IG. Pilnai pasikrauna per 8 - 10 val.

  Trojan logo.png

Ličio traukos gilaus ciklo ir neaptarnaujamos baterijos

 

Ypatingai didelio efektyvumo išmaniosios ličio jonų fosfatų baterijos. Būna 12V92Ah, 12V110Ah arba 24V25Ah. Galima pilnai pakrauti per 2 valandas, tinka standartiniai AGM arba GEL įkrovikliai, turi savaiminio gijimo funkciją ir apsaugas nuo bet kokio netaisyklingo naudojimo. Resursas - daugiau nei 5000 ciklų prie 80% IG arba ~ 4000 ciklų prie 0% IG. Galima jungti nuosekliai (iki 48V) arba lygiagrečiai (iki 20 sujungimų).

KURIUOS AKUMULIATORIUS EKSPLOATUOTI PIGIAUSIA?

ENERSYS ar apskritai GEL, TROJAN AGM RELIANT, ENERSYS AGM NexSys ar skysto elektrolito?

Skaičiuojant tik iš ekonominės pusės, didžiausia baterijos ciklo kaina yra GEL baterijų, o pati mažiausia - TROJAN AGM RELIANT ir TROJAN ličio baterijų: 

Baterijos ciklo kaina.png 

Didžiausios investicijos į baterijas (lyginant su GEL) yra įsigyjant ličio baterijas, mažiausios - skysto elektrolito, po to - AGM RELIANT:

Tačiau didžiausia investicinė grąža (arba didžiausi sutaupymai) yra RELIANT ir Trojan ličio baterijų, lyginant su GEL baterijomis:
 Investicijų kaina.png Investicijų atsiperkamumas.png
   

Visi šie palyginimai yra paruošti remiantis oficialiai deklaruojamais gamintojų resursais prie 80% IG* ir viešomis baterijų kainomis galutiniams vartotojams:

 Baterijų cikliniai resursai.png Viešos baterijų kainos.png